Světová premiéra 30.9.: Svatba Jiřího Káry Remastered

Velevážené dámy, pánové, vyprcanej Stránskej, Kelti. Je to tak. Svatba Jiřího Káry je příběh o rodině, přátelství, důvěře a především sága o podstatě lidskosti. Hledáte romantický snímek na první rande? Svatba Jiřího Káry vaší budoucí bývalé přesně napoví, do jakého chomoutu s vámi leze. Protože jako Jiří Kára si přeje být každý jeden z nás. Bohém a nesmrtelná osobnost Jirky nás doprovází dodnes. I náš počin je toho důkazem. Možná jste o tom pochybovali, ale Jirka Kára se nakonec doopravdy podívá na pomyslné stříbrné plátno, a přijde se vší parádou. Co nám trochu komplikuje situaci je fakt, že premiéra probíhá pouze v jednom kině, což ovšem této cringeudálosti roku neubírá na vážnosti, možná spíše naopak. Rozhodli jsme se tedy otevřít i další vysílací časy, pokud by došlo k vyprodání promítání. Jakou má pro vás Jiří Kára hodnotu, necháme čistě na vás!

Za základní stovku vlezného tímto získáte nejen sesli v promítacím sále, ale i možnost křepčení při koncíku kapely Papír sklo plasty, která nám v tento slavnostní den zabardí písničky z alba věnovanému Jiřímu Károvi. V ceně je taktéž zahrnuto použití erárního pohrábla, které naleznete na pánských hajzlech na špagátě.

Projekt remasteru Svatby Jiřího Káry je neziskový a výtěžek akce bude věnován na pražský underground. Konečně můžete ukázat, že myslíte ve sbírkách i na Čechy. Přispějte bezďákovi třeba na deku!

Jste člen redakce nějakého média a chcete napsat nějakou vyprcanou reportáž? Napište nám na redakce@paralelnilisty.cz

Vstupenky se pohybují za lidových 88 - 1.000.000 Kč.

Promítání (kapacita a70 PAX):
16:00 Svatba Jiřího Káry
17:00 Svatba Jiřího Káry
18:00 Svatba Jiřího Káry
19:00 Svatba Jiřího Káry

Koncert:
20:00 - 21:00 Papír sklo plasty