Galerie a pronájmy

Soukromé pronájmy

Hledáte unikátní multifunkční prostor s netradiční atmosférou, kde je možné uspořádat téměř jakoukoliv akci? Od filmové premiéry přes komorní koncert, soukromou oslavu narozenin, filmový festival, workshop či dokonce svatbu? Právě takovým prostorem je Kino
Kavalírka.

Podle Vašich specifických požadavků jsme schopni produkčně a organizačně zajistit takřka jakýkoliv typ akce.

V rámci vaší akce Vám můžeme nabídnout multifunkční sál o maximalní kapacite 90 míst na sezení divadelního typu (tzn. židle vedle židle). Při komornějších akcích je sezení postaveno z pohodlných křesel s malým stolkem.

Od května do října (podle aktuálního počasí) je k dispozici i velká zahrada, která se nachází ve vnitrobloku kina. Rozloha zahrady je cca 500 m2. Pojme až 100 lidí. K dispozici je sezení pro cca 50 lidí skládající se ze zahradního nábytku a plážových lehátek. Na zahradě se také nachází dětské pískoviště a samostatný bar.

Stejně tak jako na kvalitě služeb, záleží nám i na kvalitě produktů, které nabízíme. Spolupracujeme s malými pivovary, craftovými palírnami či malými pražírnami kávy. Veškerý tento sortiment vám rádi zprostředkujeme na vaší akci.

Ani zajištění občerstvení pro nás není problém. Preferujeme vegetariánský catering, ale jsme Vám schopni zajistit i raut masový, a to z masa z ekologických chovů.

Pokud máte zájem pouze o samotný prostor a občerstvení si chcete zprostředkovat externí firmou, je účtované tzv. korkovné podle rozsahu a velikosti akce.
Vlastní nápoje nejsou možné.

Máme několik forem pronájmů a spoluprací. Každá akce je pro nás unikátní, a proto nám, pokud máte zájem u nás něco uspořádat a dozvědět se více, napište na jana@krutonfilm.cz.