Kariéra

Jsme parta lidí kolem spřátelených festivalů a kina. Provozujeme eventové Kino Kavalírka na Praze 5 s Audiovizuálním centrem, organizujeme Mezinárodní filmové festivaly ELBE DOCK a Young Film Fest, mimo jiné realizujeme i malou filmovou distribuci. Věnujeme se také audiovizuální výchově, která se prolíná většinou našich aktivit.

 

Náš tým se neustále rozrůstá, a proto hledáme nové kolegy na různé pozice. Pokud se cítíte v prostředí kultury doma a chcete se podílet na našich aktivitách, ať už krátkodobě nebo dlouhodobě, neváhejte se nám ozvat.

Pokud máte zájem o některou z vypsaných pozic, uveďte prosím v předmětu e-mailu název pozice a zašlete nám své CV a motivační dopis na adresu kruton@krutonfilm.cz.

Všechny pozice jsou aktuální do smazání.

Guest Service - Mezinárodní festival ELBE DOCK

Hledáme někoho pečlivého s obdobnou zkušeností. Někoho, kdo může být fyzicky přítomen v době konání festivalu (3. září - 9. září).

Více informací o pozici naleznete zde.

PR manažer/ka - Kino Kavalírka

Hledáme člověka, který je v prostředí kultury doma, má zkušenosti s propagací a komunikací, má chuť přicházet s novými nápady, jak oslovit to správné publikum a budovat s ním dlouhodobý vztah. Představujeme si někoho, kdo dokáže přemýšlet strategicky a zvládá se orientovat v několika projektech najednou. Zároveň umí vyhodnotit priority a dokáže se orientovat na výsledek.

Více informací o pozici naleznete zde.